Reference

ornament růže - hanavichi

Milá slova klientek

Uvedené reference vychází z e-mailů a zpráv, které mi spokojené klientky zaslaly.
Veliké díky za všechny ohlasy, podněty i za projevenou důvěru.


OSOBNÍ OBRAZY

Když jsem obraz dostala, byl to nepopsatelný zážitek. Manžel si prvně myslel, že jsem získala další klientku na půlroční koučování. Chtěla jsem ho pro kotvení sebe sama v energii lásky, abych nepadala v podnikání někam, kam nechci. A funguje báječně.
Anna NovotnáKoučka / www.annanovotna.cz
Hana mi vytvořila harmonizační obraz pro mou duši a bylo to jedno velké WOW. Ta hra barev, kterou vykouzlila, to je zkrátka nepopsatelné, stejně jako její napojení, protože obraz obsahoval několik pro mě důležitých vodítek pro další přiblížení se k podstatě mé duše nebo spíše by bylo výstižnější říci, že jsem v obrazu spatřila podstatu moji duše. Tenhle obraz pro mě byl dost zlomový a nakopl mě do správných kolejí. Moc ze srdce děkuji a doporučuji.
Kristýna Avarii PelcováMalířka transformačních obrazů
Moc děkuju za úžasný obraz mé duše. Můžu se na něj dívat hodiny a hodiny a pořád objevuju různé kousky a části mé duše, které tvoří nádherný celek. Barvy ladí a harmonizují přesně to, co je potřeba a to je opravdu velký dar.
Mia Atrimaii MižíkováKvantová dekodérka a malířka / www.soulladenergy.eu
Obraz od Hanky mi učaroval na první pohled – moje oblíbené barvy, ladné tvary a do toho zlaté linky... Wow! Velká krása, na kterou se nemůžu přestat dívat. Vystavila jsem si ho v pracovně, aby mi zdobil můj osobní prostor a uklidňoval mě i dodával podporu a energii. Ať už hledáte dárek, který pohladí ženskou duši, nebo chcete tuhle krásu dopřát sobě, určitě doporučuju!
Ingrid DachMentorka hvězdných kampaní / www.ingriddach.cz
Hani, díky obrazu jsem začala úplně jinak vnímat energii obrazu a výtvarného umění. Vyladila jsem se na barvy, které mi otvíraly různá sdělení. Uvědomila jsem si způsob své tvorby a provázanost svých služeb, duše a zrodu nových věcí v životě klientů.
Alena El BakrSpiritual business mentor
Hanky abstraktní obrazy mě naprosto uchvátily. Nechala jsem jí úplnou volnost a s důvěrou jí svěřila vytvoření osobního magického pozadí s tématem "radost ze života". Hanko, mockrát děkuji, jsem opravdu nadšená a obrázek mi dělá velikou radost a určitě ještě spoustu radosti v životě přinese.
Ven AvenirGrafická designérka a brand specialistka / www.venavenir.cz
Hanka odkryla přesně to místo, které chtělo opečovat, které chtělo být víc viděno, které je důležité a nemělo by být přehlíženo. Obrázek od ní byl přesně takový, aby mě vedl dál po mé nesmělé cestě. Pořád mi dělá společnost na mém pracovním stole. Navíc poselství, která Hanka umí k obrázku přidat jen tak mimochodem, tuto péči znásobí. Vlastně bych to nazvala terapií obrazem a vlídným slovem. Děkuji a doporučuji.
Zuzana JurečkováPrůvodkyně dětí / www.zuzanajureckova.cz

KVĚTY DUŠE

Když jsem poprvé narazila na Hančinu tvorbu - koláže “Květy duše”, okamžitě mě oslovila jejich jedinečnost a originalita. Na základě mé osobnostní charakteristiky, ale i přání, mi Hanka vytvořila překrásný obraz Květů duše. Navíc tak, aby mi zároveň pomohl podpořit mé aktuální životní období. Komunikace s Hankou byla příjemná a rychlá po celou dobu spolupráce. Děkuju Hani, za nádherné dílo!
Denisa JaukerováTime & Energy Management / www.denisajaukerova.cz

PARTNERSKÉ OBRAZY

Spolupráci moc doporučuju. Nejenom že na obraz budete zírat a říkat wow, ale Hanky přístup je opravdu skvělý. Barvami se skvěle trefila. Vyjadřují přesně to, co chcete, aby mezi sourozenci fungovalo - lásku, toleranci, podporu, spolupráci. Jsem nadšená. Dokonce i manžel.
Ivana BojkoCanva čarodějka

Máte jasno a nejraději byste už taky měla svůj podporující obraz?

Máte další otázky? Ráda vám je zodpovím a upřesním nejasnosti. Kontaktujte mě.