Osobní obraz ∙ Fantazie duše

Abstraktní energetický obraz - Pusťte svou duši na špacír a objevte skrz tvary a barvy svou nejzářivější podstatu.

 Obrazy maluji barevnými inkousty, které samy o sobě vytváří magické propojení. U citlivějších žen vyvolávající velmi silné prožitky. Obrazy v sobě nesou poselství 

Každá žena je jedinečná, stejně jako proces malování.
Před každým tvořením čistím energii prostoru květinovými vůněmi.

pro vaši harmonizaci, ozdobou vašeho domova nebo pracovního prostoru.
Už to, že jste si mě vybrali, jako svého průvodce znamená, že vám mám co předat.


Tyto obrazy jsem malovala na přání jedinečný vzkaz pro ženu, s vloženým záměrem. Není možné si je objednat, ale můžete si nechat namalovat vlastní obraz.

Ceny osobních obrazů


Obraz Fantazie duše - abstraktní obraz (formát A4, s rámem a paspartou)1 700 Kč
Obraz Fantazie duše - abstraktní obraz (formát A3, s rámem a paspartou)2 500 Kč

Poštovné a balné je započteno v ceně obrazu (v rámci doručení po ČR).

Galerie osobních obrazů

Obrazy maluji speciálními barevnými inkousty, které samy o sobě vytváří magické propojení. U citlivějších žen vyvolávající velmi silné prožitky. V kolážích pak abstraktní malby kombinuji s dalšímí elementy (fotografie, ilustrace, ornamenty), které zesilují energii barev, tvarů i vloženého záměru.


Energetický originální obraz Fantazie duš
Energetický originální obraz Fantazie duš

Reference

Moc děkuju za úžasný obraz mé duše. Můžu se na něj dívat hodiny a hodiny a pořád objevuju různé kousky a části mé duše, které tvoří nádherný celek. Barvy ladí a harmonizují přesně to, co je potřeba a to je opravdu velký dar.
Mia Atrimaii
Hana mi vytvořila harmonizační obraz pro mou duši a bylo to jedno velké WOW. Ta hra barev, kterou vykouzlila, to je zkrátka nepopsatelné, stejně jako její napojení, protože obraz obsahoval několik pro mě důležitých vodítek pro další přiblížení se k podstatě mé duše nebo spíše by bylo výstižnější říci, že jsem v obrazu spatřila podstatu moji duše. Tenhle obraz pro mě byl dost zlomový a nakopl mě do správných kolejí. Moc ze srdce děkuji a doporučuji.
Kristýna Pelcová, malířka PelArt.Khttps://kristynapelcova.wixsite.com/transformator
Teda Hani, velice děkuji za úžasné tapety. Vůbec nechápu jak to děláš, což tedy není až tak důležitý, ale mám tam přesně ty barvy, který naprosto miluju a je to pro mě jedním slovem WAU. Určitě doporučuju všem, kdo chtějí mít stylovou tapetu a být originální...
Mirka Oktábcová

Objednávka osobního obrazu

Po zaplacení objednávky se s vámi spojím (e-mailem nebo telefonicky) a domluvíme se, jaký záměr chcete obrazem posílit. V případě, že se jedná o dárek budu potřebovat pár slov o člověku a fotografii. Na základě zaslaných informací se na vás/obdarovanou osobu na dálku nacítím. Věřím na zrcadlení. Ve chvíli,kdy jste zavítala na tyto stránky jste pro svůj obraz připravena. Připravena na vzájemnou tvorbu.

Objednávkový formulář

Obraz můžete objednat pro někoho blízkého jako dárek. Připravila jsem dárkový poukaz.