Osobní obrazy

Galerie osobních obrazů

Galerie osobních obrazů

ornament růže - hanavichi

Namaluji vám osobní obraz


Květy duše

Květinová koláž pro podporu sebelásky a ženskosti, vykouzlená z květin, maleb a minerálů, vytištěná na kvalitním grafickém papíru. Připomínka vaší vnitřní krásy a jedinečnosti - odraz vaší duše.

Fantazie duše

Abstraktní energetický obraz pro harmonizaci vás, vašeho pracovního prostoru i domova. Pusťte svou duši na špacír a objevte skrz barvy a tvary svou nejzářivější podstatu.
ornament růže - hanavichi

Galerie osobních obrazů


Obrazy maluji speciálními barevnými inkousty, které samy o sobě vytváří magické propojení. U citlivějších žen vyvolávající velmi silné prožitky. V kolážích pak abstraktní malby kombinuji s dalšímí elementy (fotografie, ilustrace, ornamenty), které zesilují energii barev, tvarů i vloženého záměru.

Osobní obraz Květy duše
Květinová koláž Květy duše
Energetický originální obraz Fantazie duš
Abstraktní originální obraz Fantazie duše
Květinová koláž Květy duše

Cítíte volání - po průvodci, kotvě, po propojení s dary duše,
po energii, která vás podpoří či promění?


Při tvorbě se nechávám vést intuicí, naladím se na vás skrz zaslanou fotografii a datum narození. Plný potenciál Vaší duše se může projevit, když mi při tvorbě dáte volnou ruku.

Maluji barevnými inkousty, které vytváří kouzelné propojení - tvary a symboly nesoucí poselství.
Někdy je zjevné na první pohled, jindy až odstupem času. Barvy svou tekutostí představují vodní živel - zástupce emocí/prožitku, přes který na vaše přání mohu vložit záměr, který chcete obrazem podpořit.
U osobních obrazů mi většina klientů nechává volnou ruku,samotné barvy, které mi při procesu tvorby přijdou mohou mít 

Pokud chcete namalovat obraz harmonizaci prostoru, domova, pracovního koutku, potřebuji jen znát záměr. Stejně jako u osobního obrazustačí mi znát záměr - podpora hojnosti, můžete si zvolit orienačně barevnost. Barvy jsou hodně tekuté nikdy předem nevím, jak moc se smíchají a jakou barevnou škáluvytvoří. Proto je vhodné volit 1-2 barvy. 

ornament růže - hanavichi

Ceny osobních obrazů


Každý kus je originál. Chci mu věnovat odpovídající energii, čas a péči, proto počítejte s delší dobou zhotovení (obvykle  3 měsíce). 

Obraz Fantazie duše - abstraktní obraz (formát A4, s rámem a paspartou)2 500 Kč
Obraz Fantazie duše - abstraktní obraz (formát A3, s rámem a paspartou)3 700 Kč

V ceně obrazu je započítáno poštovné a balné. Nejsem plátce DPH. 

U ceníku by mě pak zajímalo, jak vypadá spolupráce - jestli je to tak, že Ti já řeknu, jaké tam chci barvy atd. nebo jestli Ti naopak řeknu záměr obrazu nebo jak to vlastně je.

ornament růže - hanavichi

Milá slova klientek


Teda Hani, velice děkuji za úžasné tapety. Vůbec nechápu jak to děláš, což tedy není až tak důležitý, ale mám tam přesně ty barvy, který naprosto miluju a je to pro mě jedním slovem WAU. Určitě doporučuju všem, kdo chtějí mít stylovou tapetu a být originální...
Mirka Oktábcová
Hana mi vytvořila harmonizační obraz pro mou duši a bylo to jedno velké WOW. Ta hra barev, kterou vykouzlila, to je zkrátka nepopsatelné, stejně jako její napojení, protože obraz obsahoval několik pro mě důležitých vodítek pro další přiblížení se k podstatě mé duše nebo spíše by bylo výstižnější říci, že jsem v obrazu spatřila podstatu moji duše. Tenhle obraz pro mě byl dost zlomový a nakopl mě do správných kolejí. Moc ze srdce děkuji a doporučuji.
Kristýna Pelcová
Moc děkuju za úžasný obraz mé duše. Můžu se na něj dívat hodiny a hodiny a pořád objevuju různé kousky a části mé duše, které tvoří nádherný celek. Barvy ladí a harmonizují přesně to, co je potřeba a to je opravdu velký dar.
Mia Atrimaii

Dárkový poukaz

Obraz můžete objednat pro sebe nebo pro někoho blízkého jako dárek. Ráda Vám k objednávce vystavím poukaz na jméno  a po zaplacení vám ho pošlu na uvedený e-mail v elektronické podobě k vytisknutí. Platnost poukazu je 1 rok od data úhrady.